آدیداس محتوای B2B می سازد که به استخدام کمک می کند

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 5 از ۵ توسط 2 نفر

آدیداس محتوای B2B می سازد که به استخدام کمک می کند

گروه مطالب :بازاریابی محتوا

یک مجله ی جدید
در ابتدا شما دقیقا سر مقاله های این مجله ی دیجیتال را می بینید. واقعیت این است که پست های مجله در لینکدین نوشته های شایسته ای قرار داده است.
جرئت و جسارت چیز کاملا جدیدی نیست این نوعی از محتوایی است که آدیداس منتشر کرده است. اما حالا مطالب جدیدی در وبلاگ خود قرار داده است که بسیار دیدنی تر است یک مجله ای به وجود آورده ایت که تمرکزش روی مشتریان است.


برندینگ و تقویت نیرو
در این متن ترکیبی از B2B و B2C است.
استراتژی حال حاضر آدیداس خلق محتوای حرفه ای و تثبیت موقعیت برند در زمینه ی Fashion و سبک زندگی با برند است.
اما از طرف دیگر به همان خوبی که برند ورزشی پیشرفت می کند محتوای خیلی خوبی در سایت آدیداس ساخته شده است و پیشرفت بسیار خوبی داشته است.


محتوای شفا بخش
خیلی خوشایند است که استفاده از محتواهای خوب به عنوان هوشمندانه ترین راه برای تبلیغ محصولات استفاده شود.
داشتن وبلاگی مثل این که زحمت زیادی برای ساختش کشیده شده است انسان را به فکر فرو می برد که شامل 3 بخش محتوایی شامل تصاویر، سخنان بزرگان و محتوایی است که قبل از خارج شدن از آن مشاهده می شود باعث شادی است.
بیش از 10 هزار کارمند در آدیداس مشغول به کار هستند که در Linkdin هم فعالیت دارند و هر پست تعدا زیادی Like و Comment دریافت می کنند. در توییتر 16 هزار فالور دارند.


محتوا می تواند باعث متفاوت بودن یک شرکت باشد.
فقط با انتشار مطالب مفید و شفاف بودن کارها و انجام درست مسئولیت ها، یک شرکت می تواند پنجره ای رو به دنیای بیرون باز کند.
Game Plan A آدیداس و کالاهایش را به نمایش می گذارد که باعث جذب مخاطبان به این برند می شود.
این فقط یک مجله نیست بلکه سایتی است که سر مقاله های بسیار عالی و پرمفهومی را منتشر می کند.


نتیجه گیری
Game Plan A یک فنجان چای نیست بلکه فقط اشخاص علاقه مند به ورزش و تجارت ورزش لایق کار با این شرکت هستند و این محتوا به درد علاقه مندان به ورزش می خورد.