10 تا از رفتارهای تجربه کاربری تجارت الکترونیک در سایت جدید Oasis

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 5 از ۵ توسط 1 نفر

10 تا از رفتارهای تجربه کاربری تجارت الکترونیک در سایت جدید Oasis

گروه مطالب :تجارت الکترونیک
عکس چرخ و فلکی محصولات در لیست ها
بله، قابلیت نمایش سریع (با کلیک روی آیکن چشم) وجود دارد اما همچنین گزینه چرخاندن عکس محوصلات در صفحه فیلتر وجود دارد که در یک اسلایدر کوچک به عنوان یک GIF نشان داده می شود.
مسئله مهم : آنها روی موبایل هم به زیبایی کار کرده اند. 

فیلتر محصولات بوسیله موجودی در فروشگاه های محلی خود 
Oasis به من اجازه داد جستجو خود را در فروشگاه محلی خود فیلتر کنم. پس در ده دقیقه تنظیم کردم تا به خرید بروم و می توانستم مواردی را که می خواستم هنگامی که به آن جا رسیدم در دسترس بودند. 
بله من می توانم یک محصول را در یک فروشگاه سفارش دهم، اما زمان می برد. این قابلیت باعث خشنودی است و این ابزار در سایت برای خرید های آفلاین هم مفید است. Oasis چیزی به نام جستجو و فرستادن را تبلیغ می کند. اگر یک محصول در بخش توزیع موجودیش تمام شده باشد، Oasis موجودی های باقی مانده در فروشگاه های دیگر را مشخص می کند. این بهترین چیزی است که خرده فروشان می توانند انجام دهند (Schuh این کار را برای مدتی انجام می داد.) 

بهترین فروشندگان در صفحه اصلی سایت 
در مورد اینکه آیا قرار دادن محصولات در صفحه اصلی ایده خوبی است یا خیر بحث است. بعضی می گویند اسکرولینگ را کاهش می دهد و حرکت کاربران در ورود به سایت را کم می کند. من شخصا خیلی مطمئن نیستم. اگر کاربران به دنیال چیز خاصی باشند، لازم نیست که صفحه اصلی را ببینید، اما خریداران تصادفی ممکن است. 

جستجوهای قابل پیش بینی و دلپذیری که شامل تجارت و محتوا هستند
من واقعا نوار جستجو را دوست دارم. دلپذیر قابل پیش بینی و استفاده آسان است (جدا از اشکال کوچکی که از بین دو کلمه جستجو شده فقط یک کلمه را تایید می کند) همان طور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید، نه تنها محصولات همان طور که من تایپ می کنم بالا می آیند، بلکه یک بار که در صفحه نتایج جستجو ضربه بزنید، می تواند از محصول به محتوا انتقال پیدا کند.
من این قابلیت را قبلا ندیده بودم. می تواند تجارت الکترونیک را به هم بریزد، یا شاید محتوا را برای افزایش گذراندن زمان در سایت تکمیل کند. 
همه این ها بستگی به کیفیت مقالا دارد، که فکر نمی کنم روی موبایل با فنت های کوچک و پیام های بدون وضوح به خوبی کار کند. 

محتوای تولید شده توسط کاربران قابل خرید است
این ویژگی به طور فزاینده ای متداول شده است و من فکر می کنم اسیس در اینجا به خوبی کار کرده است. مقدار زیادی محتوا در حال حاضر لود شده است و به نظر واقعی می آید، به خریداران ایده بهتری می دهد و قسمت هایی که در مدل واقعی است را نشان می دهد. عکس ها در فیسبوک، اینستاگرام یا از هارددرایو، فوتو لایبرری شما می تواند آپلود شود. این بخش همچنین هشتگ با هدف (اسیس) را برای خریداران که اشتراک گذاری می کنند تبلیغ می کند. 

رسیدهای آنلاین به حساب آنلاین شما اضافه می گردد
هنوز اجرایی نشده است، اما به زودی خریداران آفلاین می توانند یک رسید الکترونیکی دریافت کنند، نه فقط در ایمیل بلکه در اکانت آنلاین آن ها ذخیره می شود. 

صفحه های محصولات تمیز و واضح که شامل تولید محتوا توسط کاربر می باشد وجود دارد
صفحه های محصولات روی کامپیوتر به خوبی گذشته است. من این واقعیت را دوست دارم که کاربر می تواند هر بند انگشت از تصاویر را به وضوح ببیند، قبل از اینکه آن ها را انتخاب کند. 
محتوای تولید شده توسط کاربر هم شامل این بندها می شود. ما با محصولات ویدیویی آشنا هستیم، اما اسیس در اینجا این کار را به خوبی انجام داده است، با یک فیلم 18-19 ثانیه ای که قرار داده است. 

غلتان های احمقانه 
تعاملات کوچک که روی سایت های کامپیوتری قرار دارد (این غلتک ها روی موبایل زائد هستند) به نظر بی معنی می آید. 
بله آنها بسیار زیاد هستند، اما مسئله آزاردهنده این است که هنگامی که من آنها را اسکرول می کنم، فراموش می کنم چه دسته بندی معلق مانده است. یک ایراد جزئی در سایتی دوست داشتنی. 

کپی رایت های کمی عجیب و غریب
در بعضی از نقاط، من احساس کردم که کپی رایت ها بوسیله شخصی انجام شده است که کلا گوشی برای صحبت های مد ندارد. 
در اینجا مثال خوبی وجود دارد هر کسی برای تنیس؟ مطمئن نیستم که چه ارتباطی بین لباس کوتاه مشکی، لباس شب و تنیس وجود دارد. شاید من ایرادگیر هستم. 

چرا یک اکانت بسازید؟ 
به کاربران دلایلی بدهید که چرا آن ها باید برای اکانت ثبت نام کنند.