6 معیار شبکه های اجتماعی که برای موفقیت تجارت الکترونیک ضروری است

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 5 از ۵ توسط 1 نفر

6 معیار شبکه های اجتماعی که برای موفقیت تجارت الکترونیک ضروری است

گروه مطالب :شبکه های اجتماعی
به عنوان مثال یک صاحب کسب و کار کوچک یا متوسط می گویم زمان شما ارزشمند است و شما اغلب کلاهی می پوشید که به موفقیت کسب و کارتان کمک کند. شما مشغول تلاش و تمرکز روی محصولات جدید هستید، در حالی که مدیریت امور مالی شرکت را انجام می دهید و مطمئن می شوید که محصولات به درستی و با بهترین قیمت حمل و نقل شوند. هنگامی که شما تمرکز روی موارد بالا ندارید، برای فروش بیشتر سعی کنید.
این کار می تواند از روش های مختلف مثل فروش طبیعی از طریق سئو باشد ، تبلیغات در گوگل یا بینگ باشد، فیلدهای خرید و یکی از موارد مورد علاقه من، بازاریابی شبکه های اجتماعی باشد. 
 
بررسی معیارهای شبکه های اجتماعی و این که چه چیزی مهم است یا نه می تواند کمی خسته کننده باشد. در حالی که لایک های فیسبوک و فالورهای اینستاگرام خوب هستند. داشتن فالورهای زیاد به وسیله تاکتیک خرید فالورهای تقلبی آسان است. اما من پیشنهاد می کنم که فالور نخرید. همیشه اکانت های اینستاگرام من 45 کیلو فالور دارد تنها با پست های انگشت شماری که می گذارم. 
 
پس باید روی معیارهای شبکه های اجتماعی تمرکز کنید
 
 کلید برای اندازه گیری موفقیت تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام وجود دارد : 
تحلیلگر گول در مورد معیارهای شبکه های اجتماعی برای تجارت الکترونیک معارفه های شبکه ای امری ضروری برای معیارهای شبکه های اجتماعی است و برای یک شرکت تجارت الکترونیک تحلیلگر گوگل یک معارفه شبکه ای است. 
این موضوع نشان می دهد که شبکه های اجتماعی بیشترین ترافیک را برای سایت شما تولید می کنند و جایی است که باید روی آن تمرکز کنید. در حالی که حضور در شبکه های اجتماعی برزرگ مثل فیسبوک، اینستاگرام، پینترست و توییتر بسیار مهم است و ارسال پست در تمام این شبکه ها بسیار خوب است. 
 
من 2 یا 3 شبکه را که فعالترین مخاطب را دارند انتخاب کنید و در آن ها فعال باشید. معارفه شبکه ها می تواند برای پیدا کردن شبکه های جدید فعال مفید باشد. برای مثال اگر ردیت ترافیک زیادی برای سایت شما دارد شما باید دلیل آن را پیدا کنید و سعی کنید راهی برای سرمایه گذاری بیشتر در آن پیدا کنید. ردیت الماس بازاریاب ها شده است، اما چه موقع درست است که انجام دهید تا ترافیک سایتتان افزایش پیدا کند. 
 
نرخ بازگشت شبکه های اجتماعی حساس ترین متریک در بخش مالی است، همان طور زمانی که برای شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری می کنید تصدیق می کنید. تحلیلگر های گوگل نشان می دهند که چه مقدار و چگونه هر شبکه اجتماعی در نرخ تبدیل شما موثر خواهد بود. اکثر اوقات مخاطبان از شبکه های اجتماعی مختلف ترافیک سایت شما را افزایش می دهند. فیسبوک ممکن است بیشترین ترافیک را برای سایتتان ایجاد کند ولی خریدهایی که بوسیله اینستاگرام می شود بزرگ تر و بهتر باشد. 
 
معیار تبلیغات فیسبوک برای تجارت الکترونیک 
اگر شما پول های خود را روی تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام سرمایه گذاری کنید در سال 2017 کار مهم و لازمی را انجام داده اید. مبلغی که هزینه می کنید کمک می کند مطمئن شوید بودجه تان به جای درستی اختصاص داده شده است. گاهی اوقات کمپینی که روی آن سرمایه گذاری کرده اید و فکر می کنید موفق باشد، ضعیف عمل می کند. در این موارد شما می توانید آن کمپین را متوقف کنید یا بودجه کمی به آن اختصاص دهید و روی آن کمپینی که موفق بوده سرمایه گذاری کنید. 
 
دکمه های کلیکی در نتایج معیارها بسیار مهم هستند. افرادی که روی دکمه درخواست برای اقدام کلیک می کنند نشان دهنده مقدار آن است. حتما بررسی کنید که از هر شبکه اجتماعی مثل فیسبوک چقدر بازگشت سرمایه دارید یا می توانید برنامه تخمین بازگشت سرمایه را برای فروشگاه خود نصب کنید. 
پخش پست ها به صورت مکرر بسیار مهم است. نباید پست ها برای مخاطبان تکراری باشد و اگر این گونه باشد دیده نمی شود.
 
من پیشنهاد می کنم هفته ای 3 پست بسیار مناسب است. 
رتبه بندی ارتباات نشان می دهد که چگونه تبلیغاتتان را اجرایی کردید. رتبه 7 به بالا رتبه خوبی است و نشان دهنده این است که کارتان را به خوبی انجام داده اید و رتبه پایین 7 نشان دهنده این است که نیاز به تغییراتی در برنامه های تبلیغاتی خود دارید و هدف گذاری نشان دهنده این است که نیاز به تغییراتی در برنانمه های تبلیغاتی خود دارید و هدف گذاری شما درست نبوده است و بررسی کنید آیا مخاطبانتان تبلیغات، متن ها و عکس ها را دائما می بینند. 
 
مدیر تبلیغات فیسبوک باید در مورد پست ها و مقدار داده ها به شما اطلاعات دهد مگر این که یک شخص به صورت دائمی کارهای تبلیغات شما را انجام دهد. 
روی معیارهای ذکر شده بالا و بررسی های آن ها تمرکز کنید و هر ماه داده ها را مقایسه کنید. اگر سوالاتی در مورد فیسبوک یا اینستاگرام دارید از تیم شبکه های اجتماعی ما کمک بگیرید.