7 دلیل که چرا شما نیاز به یک سایت چند زبانه دارید؟

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 4 از ۵ توسط 3 نفر

7 دلیل که چرا شما نیاز به یک سایت چند زبانه دارید؟

گروه مطالب :طراحی سایت
دلیل اول : زمانه در حال تغییر است 
با رشد تعداد افرادی که آنلاین خرید می کنند در سراسر جهان، کسب و کارهای بالقوه انبوهی برای آن ها با زبان های اصلی وجود دارد. به دست آوردن هدف های خود را در هفت قاره گسترش دهید و سود بیشتری به دست آورید. 
"فرصت ها مانند طلوع خورشید هستن. اگر خیلی منتظر بمانید آن را از دست میدهید."

دلیل دوم : ویلیام آرتور : یک سایت چند زبانه می تواند سریعا به موثرترین ابزار بازاریابی تبدیل شود. آن فرصت های عالی را برای کاربران جدید به دتس می اورد. همچنین اجازه می دهد شما با مشتریان موجود ارتباط ایجاد کنید و برای محصولات و خدمات شما مثل یک ویترین بین المللی می باشد. 
"اینترنت در حال تبدیل شدن به میدان شهری در دهکده جهانی خواهد شد." بیل گیتس 

دلیل سوم: شبکه های اجتماعی، بومی، موبایل
آینده کسب و کارها در تسخیر شبکه های اجتماعی، موبایل و بومی است. یک مطالعه بوسیله کمیته اروپا در سال 2011 اعلام کرد که از هر 10 کاربر اینترنت در اروپا، 9 نفرشان می گویند که هنگامی که یک گزینه انتخاب زبان دارند، آن ها همیشه سایت هایی به زبان خودشان را بازدید می کنند. به علاوه 42 درصد هرگز و 38 درصد فقط فقط گاهی اوقات برای خرید سایت هایی را که زبان خودشان نیست را جستجو می کنند. 

دلیل چهارم : جریان جدیدی از مشتریان 
کاربرانی که به زبانی غیر از انگلیسی صحبت می کنند فعالانه به دنبال پیدا کردن راه حل برای مشکلشان هستند. شاید، ا« ها دنبال محصولی هستند که به طور کامل نیازشان را برطرف کند. آن ها را درک کنید قبل از این که رقبانتان از شما پیشی بگیرند. 
" شما نمی توانید فقط از مشتریان درخواست کنید که آن ها چه چیزی می خواهند و سپس آن را به آن ها بدهید. شما آن را در زمان بسازید، آن ها چیزی جدید خواهند خواست." استیو جابز

دلیل پنجم : به مشتریانتان نشان دهید که به آن ها اهمیت می دهید. 
سایت های چند زبانه نشان می دهد که شما در مورد مشتریان فکر می کنید. یک روانشناسی مشتری که آن ها می خواهند دارای شخصیت باشند و اگر آن ها فکر کنند که شما به اولویت های آن ها اهمیت می دهید، آن ها دوست دارند که با کسب و کار شما در ارتباط باشند. 
"اگر شما یک تجربه عالی بسازید، مشتریان در این مورد به همدیگر می گویند. سر زبان افتادن بسیار قدرتمند است." جف بزوس 

دلیل ششم : اعتماد سازی کنید 
در تمام فرهنگ ها، مسئله اعتماد در خرید آنلاین وجود دارد. تجربه آنلاین با زبان اصلی به مشتریان کمک می کند زمانی که تصمیم به خرید دارند احساس امنیت کنند. 
اعتماد امکانات جدید و غیرقابل باوری را به وجود می آورد. "رابرت بسیو سولومن

دلیل هفتم : جلوتر از رقبای خود باشید. 
پشت سر گذاشتن و غلبه بر رقیبان در کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد و هنگامی که شما به سمت سایت چند زبانه می روید، می توانید منفعت بسیار زیادی نسبت به رقبایتان به دست آورید. 
"پرنده ای که زودتر اقدام می کند، کرم را می گیرد." ضرب المثل انگلیسی

دلیل هشتم : جهان را کاوش کنید
کیست که نخواهد در سطح بین المللی شناخته شود ؟ صاحب کسب و کاری با یک هدف شروع می کند تا محصولات و خدمات خود را بین المللی کند. سایت های چند زبانه شرح می دهند که شما به چه چیز فکر می کنید، کار می کنید و در سطح جهانی معامله می کنید. 
"جهانی سازی باعث تغییر ما شده است و در یک شرکت جستجوی جهان، نه فقط برای خرید و فروش یا منابع، بلکه برای پیدا کردن سرمایه فکری- بهترین استعدادها و ایده های جهانی." جک ولچ 

دلیل نهم : موتورهای جستجوی بومی 
در فرانسه، ژاپن و چین هر سه (گوگل، یاهو و بینگ) موتورهای جستجوی ناقصی نیستند. Baidu در چین محبوب است، Acara در ژاپن و Voib در فرانسه. این موتورهای جستجو کلید ضربت این بازارها بالقوه هستند و تنها سایت چندزبانه می تواند به این موضوع کمک کند. 

دلیل دهم : افزایش 400 درصدی فروش 
با افزودن زبان های اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی، یک افزایش 400 درصدی را در فروش برای کسب و کارهای آنلاین متفاوت مشاهده خواهید کرد. 
"من دوست دارم فکر کنم که فروش به آرامی دنبال شود، نه به وسیله دستکاری شدن یک شخص یا اشخاص در موقعیت های برد-برد." بو بنت

بیشتر بخوانید

مطالبی که با توجه مطالعه این صفحه به شما توصیه میشود مطالعه نمائید