چطور از ویژگی جدید اسلایدشو در اینستاگرام استفاده کنیم

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 5 از ۵ توسط 2 نفر

چطور از ویژگی جدید اسلایدشو در اینستاگرام استفاده کنیم

گروه مطالب :شبکه های اجتماعی

آیا می دانید برای کاربران اینستاگرام نرخ مشارکت برای هر فالور 4.21 درصد است؟ که 58 درصد برابر بیش از فیسبوک و 120 برابر بیشتر از توییتر است.

2017 سال اینستاگرام خواهد بود. اول ساخت استوری اینستاگرام که روزانه 100 میلیون بار بهه وسیله بازدیدکنندگان فعال دیده می شود که بیش از 60 درصد از نزدیک ترین رقیب خود یعنی اسنپ چت است.

حالا می بینیم که ویژگی جدیدی عرضه کرده است که به نظر من که بسیار بالاتر از نزدیک ترین رقیب خود قرار خواهد گرفت. به عنوان یک کاربر شبکه های اجتماعی، همیشه ویژگی هایی در مورد شبکه های اجتماعی وجود دارد که ما دوست داریم. کاری که اینستاگرام انجام داده  است این است که بهترین ویژگی ها را که مخاطبان می خواهند به آن ها ارائه کرده است.

ویژگی جدید اسلایدشو اینستاگرام

کمتر از یک هفته پیش اینستاگرام ویژگی جدید اسلایدشو خود را ساخت. با این که یک ویژگی خیلی ساده است اما محبوبیت این پایگاه را افزایش داده مخصوصا برای بازاریابی آنلاین شرکت های کوچک.

این ویژگی جدید اجازه می دهد که شما 10 عکس یا ویدیو را تنها در یک پست آپلود کنید. عکس ها یا ویدیوها می تواند پشت صحنه کارهای هفته باشد می تواند راه اندازی آخرین محصولات و خدمات یا حتی یک رویداد که با گزینه های بی پایانی با ویژگی اسلایدشو باشد.

چطور از ویژگی اسلایدشو استفاده کنیم؟

زمانی که می خواهید ویدیو یا تصویری را در فید خود اضافه کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.

  • روی گزینه گزینش متعدد در سمت راست تصویر کلیک کنید
  • 10 تصویر یا ویدیو (یا کمتر) که می خواهید روی پروفایل خود به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید
  • روی بعدی کلیک کنید
  • یک فیلتر به اولین عکس خود اضافه کنید. سپس تمام عکس های دیگر اسلایدشو را اسکرول کنید
  • روی بعدی کلیک کنید
  • محتوا و هشتگ ها را که معمولا قرار می دهید اضافه کنید و اسلایدشو خود را آپلود کنید

اینستاگرام مطلب زیر را منتشر کرده است

این محصول از اعضای جامعه ما الهام گرفته شده است، که به ما گفته اند زمان هایی می خواهند بیش از یک لحظه از تجربیات به یاد ماندنی خود را در فید خود قرار دهند. توانایی آپلود کردن محصولات دیگر برنامه را کامل می کند مثل استوری ها و به اشتراک گذاری بسیار آسان تر است.

این ویژگی جدید گالری در اوایل ماه زمانی که یک نسخه بتا به روزرسانی شده توسط برخی کاربران کشف شده بود شایع شده بود. این ویژگی برای بخش تبلیغات و تبلیغ کنندگان نیز مورد استفاده است.

چرا ویژگی جدید اسلایدشو در اینستاگرام مهم است

بازاریابی دیداری در سال 2017 قدرت را به دست خواهد گرفت، اینستاگرام چندین ویژگی جالب به روز شده را خواهد ساخت که به مخاطبان همان چیزی که به دنبالش هستند را می دهد. ویژگی اسلایدشو در کنار ویژگی استوری بسیار قدرتمند می شوند و تا آن جا که من می توانم ببینم تمام شبکه های اجتماعی دیگر را پشت سرگذاشته و شکست داده است.