6 نکته برای ساخت یک برند قوی با استفاده از شبکه های جدید

امتیاز شما به مطلب / امتیاز 5 از ۵ توسط 1 نفر

6 نکته برای ساخت یک برند قوی با استفاده از شبکه های جدید

گروه مطالب :شبکه های اجتماعی
ساخت برند فقط مرتبط به اعتماد است، پس مطمئن شوید که شما در اولین بار آن را به درستی تعریف کنید. نام تجاری همیشه مهم بوده است اما هرگز مانند الان مهم نبوده است. به لطف اینترنت مشتریان با سیلی از ده ها یا صدها نفر در فرصت های مختلف در هر ساعت خرید می کنند. 
در حالی که کیفیت، هزینه و اجرا همه بستگی به تصمیم مشتریان دارد، اعتماد کلیدی برای برنده شدن در این راه است. 
در این جا 5 نکته ساده برای بازاریابی برندتان از طریق شبکه های جدید وجود دارد : 
 
۱-لحظه هایتان را صرف اجرا کنید اما ماه ها روی کارهای مقدماتی صرف کنید. 
برای این که برند شما واقعا کار کند به چیزی بیش از یک نام نیاز دارد. یک لوگو، مسیرتگ، لحن رویکرد و رنگ طرح می تواند مهم باشد. 
ثبات در این انتخاب ها به اندازه خود انتخاب ها مهم است. هر تصمیم برای تغییر هر یک از این مولفه ها برند تجاری شما می تواند همه چیز را خراب کند، پس زمان بگذارید یا حتی ماه ها وقت بگذارید تا پی ببرید که دقیقا برند شما چه چیزی را می خواهد نشان دهد. 
نکته عملی : اقدام به ساخت یک راهنمای جامع نام تجاری کنید که عناصر برندسازی شما را استاندارد سازی کند. 
 
۲-سوالات مرتبط با برندتان را مدیریت کنید
هر چه مردم در گوگل بیشتر برند شما را جستجو کنند نشان می دهد که آن ها در مورد آن چه فکری می کنند و مهمتر اینکه چه مشکلی با آن دارند. 
نظارت بر آنچه که مردم جستجو می کنند و رتبه بندی سایت شما براساس عبارات مختلف بسیار مهم است. شما می توانید از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی مختلف در ترکیب با نرم افزار نظارت بر موقعیت مانند Seran King استفاده کنید. 
 
۳-ساده سازی هنوز هم اعمال می شود
عبارت مشهور به شکل احمقانه ای ساده بسازید به زبان هر فروشندهای می اید. هر چند این درس برای فروش نیست. سادگی در ساخت برند هم موثر است ، مخصوصا از زمانی که شرکت شما به یاد ماندنی تر می شود.
 
۴-وارد شبکه های اجتماعی و محتوا تعاملی شوید
فیسبوک، تویتر، اینستاگرام، لینکدین، پینترست، ال و ... من برای ساعت ها می توانم در این برنامه ها باشم. شبکه های اجتماعی بسیار زیادی وجود دارد و مردم از سن 18 تا 34 سال معمولا بیشترین زمان خود را در این سایت ها می گذرانندد تا اینکه تلویزیون تماشا کنند. 
بدیهی است که شما هم باید شرکت خود را در این سایت ها قرار دهید البته کار شما در آنجا تمام نمی شود. شما باید به طور منظم پست قرار دهید محتوای باارزش بگذارید و می توانید با قرار دادن ویدیو، ارائه، اینفوگرافیم و ... تعامل بیشاری داشته باشید. طرح های تعاملی غنی در حال حاضر داغ ترین روند در چند سال اخیر بوده اند. 
به عنوان مثال موفقیت هدفمندی که دانشجویان با "برای خود نوعی از کالج را بسازید" کسب کرده اند و مورد توجه مخاطبان بوسیله ی مسابقات تعاملی قرار گرفته اند. تعاملات نباید تجاری خود سازگار باشید. 
 
۵-با نام تجاری خود سازگار باشید
جزئیات شرکت شما هر چه که باشد، شما نیاز دارید برای در ذهن ماندن نام خود را تکرار کنید. اگر شما از سایتی به سایتی دیگر سازگار نیستید مشتریان برند شما را تشخیص نخواهند داد، به شما اعتماد نخواهند کرد و تلاش شما نسبتا ناتوان به پایان خواهد رسید. پس به یا د داشته باشید. شما باید برند خود را تکرار کنید تا در ذهن بمانید

سازگاری با نام تجاری نیاز به همکاری تیمی مقیاس گرا دارد. اطمینان حاصل کنید که در شرکتتان ابزاری برای آگاهی از تلاش های برندتان دارید. در این جا سایتی وجود دارد که چند ابزار همکاری دارد آن ها را امتخان کنید و در دفترتان استفاده کنید.

6-هنگامی که شک دارید شخصی را استخدام کنید

چقدر یک لوگوی زیبا در ارزش گذاری شرکت شما موثر است؟

اگر مطمئن نیستید و احساس می کنید نمی توانید تصمیم بگیرید، استخدام یک کپی رایتر، طراح گرافیک و استراتژیست برند کار عاقلانه ای است

برند یک تلاش مدام است که شما را تقویت می کند و این کار را با دقت انجام دهید که یکی از جنبه های کسب و کار هوشمند است.

با سازگاری در ذهن ماندنی شوید و با حضور در همه جا می توانید برندی بسازید که شما را از رقبایتان جدا کند.