بهینه سازی وب سایت (سئو)

امروزه بیشتر از 80درصد بازدیدکنندگان از طریق موتور های جستجو به وب سایت و یا فروشگاه های اینترنتی شما مراجعه میکنند.

این که بتوانید در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو حضور داشته باشید و رتبه خود را افزایش دهید، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.

بهینه سازی سایت
یا سئو چیست ؟

سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است،

فرآیندی جذب ترافیک و افزایش میزان بازدید از وب سایت شما از طریق موتورهای جستجو میباشد از جمله موتورهای جستجوی مطرح حال حاضر میتوان به گوگل ، بینگ و یاهو اشاره داشت. قرار گرفتن نام وب سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو (SERPs) بسیار ارزشمند است و باعث افزایش ترافیک رایگان و طبیعی از موتورهای جستجو مانند گوگل به وب سایت شما می شود.

چرا باید از سئو یا
بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

قرار گرفتن در صدر رقبا باعث افزایش اعتماد مشتریان به شما میشود و میتوانید در مذاکرات خود به نتایج بهتری دست پیدا کنید

اولین نتیجه ای که از بهینه سازی وب سایت به دست می آید افزایش بازدید کاربران از وب سایت شما هست و شما میتوانید با گزارش گیری از میران بازدید کاربران و تحلیل آن برنامه ریزی بهتری برای مشتریان خود داشته باشید

بهینه سازی مانند تمام روشهای تبیلیغاتی شامل هزینه میشود و صورت معمول بهینه سازی حرفه ای یک وب سایت به دلیل نیاز به تخصص بالا و زمان بر بودن آن کم هزینه نیست . اما نرخ بازگشت سرمایه ای که در این روش حاصل به نسبت تمام روشهای تبلیغاتی بالاتر میباش

100

100 بیلیون جستجو در ماه از طریق گوگل انجام میشود

81%

81% از روابط در کسب و کارهای b2b از جستجو شروع میشود

96%

96% شرکتهای بازاریابی در سطح دنیا از seo است فاده میکنند.

71%

71% مردم گوگل را برای جستجو کردن انتخاب میکنن

چرا وارینـا را انتخاب کنیم ؟

در فرآیند بهینه سازی وبسایت توسط وارینا ، تمامی استانداردهای مورد نظر موتورهای جستجو در وبسایت شما رعایت می شود،‌ مواردی از قبیل Google Page Speed، W3C Html، Sitemap،Robot.txt و … که می توانند علاوه بر ایجاد فضایی دلنشین و سریع برای کاربر، شما را در مدیریت بهتر سایت و جلب توجه موتورهای جستجو یاری رسانند.

 • آنالیز و بررسی دقیق وب‌سایت شما و رقیبان

 • رفع ایرادات و مشکلات فنی و کدنویسی

 • بهبود و افزایش سرعت بارگذاری

 • ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و معتبر

 • افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مهم

 • افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

فرآیند اجرای پروژه های بهینه سازی سایت

مدت زمان مورد نیاز برای بهینه سازی سایت در هنگام سفارش اعلام میشود.
 • بررسی و آنالیز وبسایت شما/رقیبان

  پس از این که با وارینا تماس گرفتید و همکاران ما با شما جلسه تلفنی یا حضوری داشتند، وبسایت شما از جوانب مختلف بررسی می‌شود و برای شما پروپوزالی آماده می‌کنند که دقیق‌تر روند اجرای پروژه و زمان‌بندی‌ها و هزینه‌ها را توضیح داده است. ممکن است این روند تا عقد قرارداد نیازمند چندین جلسه باشد تا بتوانیم به طرح مناسبی برای بهینه‌سازی وبسایت شما برسیم.

 • آماده‌سازی استراتژی و نقشه راه

  پس از عقد قرارداد و شروع، ما برنامه 6 ماه یا یک سال آینده را مشخص می‌کنیم. در واقع با آماده‌سازی استراتژی، روند و تکنیک‌های اجرای پروژه شما را مشخص می‌کنیم. البته این استراتژی بارها و بارها در طی مدت همکاری دست‌خوش تغییرات خواهد شد.

 • رفع مشکلات فنی و بهینه‌سازی محتوا

  یکی از مراحل مهم در پروسه سئو، بهینه‌سازی کدها، سرعت و محتواهاست. ما این مرحله را در اسرع فرصت پس از عقد قرارداد آغاز می‌کنیم. در پایان این پروسه شما وبسایتی سریع‌تر، استانداردتر و محتوایی بهینه‌تر خواهید داشت.

 • ایجاد بک‌لینک و توزیع محتواها

  پس از این که ساختاری بهینه و استاندارد برای وبسایت شما ایجاد کردیم، زمان ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و مفید فرا می‌رسد. ما در این مرحله در وبسایت‌های مختلف برای وبسایت شما لینک‌سازی می‌کنیم. ما برای مشتریان‌مان بک‌لینک نمی‌خریم چون می‌دانیم که چه تاثیر منفی‌ای می‌تواند داشته باشد؛ آنها را با ایجاد و استفاده از محتواها می‌سازیم. با دیگر سایت‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم تا برای شما لینک‌هایی دریافت کنیم که در کنار افزایش رتبه، ریسکی وب‌سایت شما را تهدید نکند.

 • مانیتور و بهینه‌سازی مداوم

  ما مداوما رتبه وبسایت شما را بررسی می‌کنیم و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم. در مدت زمانی که با هم همکاری می‌کنیم، جلسات مختلفی را خواهیم داشت که در آن جلسات به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید کسب‌وکار آنلاین بهتری داشته باشید و بازدید‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. مانیتور مداوم به ما کمک می‌کند که جلوی مشکلات و افت رتبه شما را بگیریم و مطمئن شویم که رتبه‌های برتر از آن شماست.

مطالب پیشنهادی

مطالبی که مطالعه آن را به شما پیشنهاد میکنیم
لیست تمام مطالب
چندین اشتباه در تجربه ی کاربری که گوگل دوست ندارد
چندین اشتباه در تجربه ی کاربری که گوگل دوست ندارد
چقدر محتوا برای سایت نیاز داریم تا رتبه سایتمان در گوگل بالا برود ؟
چقدر محتوا برای سایت نیاز داریم تا رتبه سایتمان در گوگل بالا برود ؟