مدیریت و پشتیبانی وبسایت

مدیریت و پشتیبانی وبسایت

زمانیکه طراحی سایت شما به پایان می رسد از این به بعد، تعهد ما شروع می شود، به جرات می توان گفت که پشتیبانی و بروزرسانی سایت به اندازه طراحی سایت مهم و ضروری است. چرا که وب سایت شما به منزله ویترین کاری شماست. ما معتقدیم که پایان طراحی سایت، شروع خدمات پشتیبانی بوده و برای رونق دهی به کسب و کار شما و همچنین حل مشکلات وب سایت به پشتیبانی سایت نیاز مبرمی خواهید داشت. پشتیبان وردپرس سریعترین و با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی وب سایت را برایتان ارائه خواهد کرد.

مدیریت و پشتیبانی وبسایت

این روزها که بازار تجارت الکترونیک داغ است، هر تجارتی (چه سنتی و چه مدرن) از یک سوپرمارکت محلی گرفته تا شرکت های بزرگ بین المللی نیاز به داشتن یک وبسایت زیبا و پویا را در خود احساس می کنند. یک وبسایت زیبا حتما می تواند نظر مشتریان شما را در نگاه اول جلب کند و مشتری را به سوی سایت شما سوق دهد. اما آیا شما به عنوان صاحب تجارت(سایت)خود، بازدیدکنندگان را فقط برای مشاهده یک یا چند بار از سایتتان می خواهید یا تمایل دارید مشتری با شما تعامل مالی و همکاری داشته باشد ؟!!

قطعا خواسته شما مورد دوم است !

تجارت شما هر چه که باشد، سایت فروشگاهی، سایت خبری، سایت علمی، سایت آموزشی یا در هر زمینه دیگری، حتما از ایجاد سایت هدفی دارید … اما هدف شما فقط با طراحی زیبای سایت تحقق نمی یابد !

لزوم پشتیبانی سایت و بروز رسانی مرتب

شما یک فروشگاه را در نظر بگیرید ، فردی که به عنوان مشتری (بازدید کننده در سایت) وارد مغازه می شود ، با دیدن محصولات جدید ، بیشتر به خرید اجناس جدید ترغیب می شود ، و بر عکس اگر مغازه دار محولات خود را در فروشگاه بروز رسانس نکند، رفته رفته مشتریان خود را از دست خواهد داد،وب سایت ها نیز دقیقا به همین شرایط بوده و بازدید کننده گان پس از چند بار ورود و مشاهده سایت شما ، در صورت عدم بروز رسانی محتوا و مطالب سایت ، از آن خسته شده و به وب سایت شما برنخواهد گشت.

پشتیبانی فنی
شامل چه مواردی می شود ؟

  • رفع مشکلات وب سایت

  • پاسخ گویی به سئوالات، راهنمایی و آموزش

  • اعمال تغییرات در سایت

  • بکاپ گیری و بازیابی اطلاعات

  • شخصی سازی و ویرایش قالب

  • تامین امنیت وب سایت

پشتیبانی محتوایی

یک وب سایت با هر قابلیتی که داشته باشد بدون محتوا ارزشی ندارد و محتوای آن سایت بین 2 تا 400 برابر از خود وب سایت ارزش دارد. یکی دیگر از نیاز های یک وب سایت پویا بروز رسانی محتوایی – تولید محتوا می باشد که ما در پروسه پشتیبانی محتوایی و بروز رسانی محتوایی و تولید محتوا نیز با شما همراه خواهیم بود.

در یک مثال خوب وب‌ سایت را می‌توان مشابه یک خانه دانست که بدون نگهداری و مراقبت پس از مدتی ظاهری نامناسب و نازیبا به خود می‌گیرد. یک وب‌ سایت بدون پشتیبانی و نگهداری مناسب پس از مدتی از شکل استاندارد خود خارج خواهد شد و در نتیجه رتبه‌ی شما در موتورهای جستجو تنزل خواهد کرد.

بروز رسانی مطالب

Content Update

گرافیک مناسب

Proper Graphics

رعایت اصول بهینه سازی

Observing the seo principles

مطالب پیشنهادی

مطالبی که مطالعه آن را به شما پیشنهاد میکنیم
لیست تمام مطالب
  • نوشته شده در
  • پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
  • در گروه :طراحی سایت
7 دلیل که چرا شما نیاز به یک سایت چند زبانه دارید؟
7 دلیل که چرا شما نیاز به یک سایت چند زبانه دارید؟